اخبار

شناخت شاخص های کلیدی اخلاقی

دوره شناخت شاخص های کلیدی اخلاقی و فرهنگی در مدیران ورزشی (1400/07/08)

یکی از بزرگترین معضلات جامعه ورزشی امروز مشکل ضعف مدیریتی است، و به یقین برای تغییر رویه عملکردی و حرکت به سمت جامعه ورزشی با نشاط و سلامت نیازمند تغییر نگرش فرهنگی هستیم . امیدواریم با برگزاری دوره دوره شناخت شاخص های کلیدی اخلاقی و فرهنگی در مدیران ورزشی، بتوانیم هم برای مدیران حال حاظر ورزش کشور و هم برای مدیران آینده ورزش کشور خط مشی صحیح برای عملکرد سازنده و مثبت برای ساخت ایران سرافراز ترسیم نمائیم.

بیشتر بخوانید »
مرکز اموزشهای آزاد پیام نور

(پیام نور) عقد قرار داد با مرکز آموزشهای آزاد پیام نور 1400

شرکت آرتین با عقد قرار داد با مرکز آموزشهای آزاد پیام نور استان تهران، بزودی اقدام به برگزاری کلاسهای علمی و عملی در جهت دانش افزایی و توانمند سازی مربیان و ورزشکاران و مدیران ورزشی کشور می کند.

بیشتر بخوانید »
نظر سنجی برگزاری دوره ها

نظر سنجی شرکت کنندگان دوره های آموزشی (4821)

شرکت اسپرت آرتین یا بهتر بگوییم ورزش نشاط آرتین ، تا کنون اقدام به برگزاری کارگاه های علمی آموزشی متعددی نموده است.
این کارگاه ها و دوره های علمی از سطح بسیار بالا و مطلوبی برخوردار بود.
و اکثریت شرکت کنندگان بسیار رضایت خاطر داشتند.
توجه شما را به این نظر سنجی ها جلب می نمائیم.

بیشتر بخوانید »
مشاوره

مشاوره با استاد دکتر عنصری (ویژه1400)

به یقین شما برای انتخاب بهترین رشته ورزشی ، نوع و شکل تمرینات رزمی ، مدت زمان تمرین تا هدف مورد نظر، سئوالات متعددی دارید، تمام این نکات نیازمند مشاوره با متخصص می باشد.
دکتر عنصری با حدود 35 سال سبقه فعالیت در ورزشهای رزمی و 18 سال تجربه در مربیگری، می تواند مشاور خوبی در این خصوص برای شما باشد.

بیشتر بخوانید »
محمدآقا توحیدی

محمدآقا توحیدی بنیانگذار موآی تای در گذشت 1400/1/1

استاد محمدآقای توحیدی و ملقب به محمد توحیدی یا شیر پیر یا گربه سیاه یکی از رزمی کاران پر افتخار ایران بود، محمدآقا توحیدی در طول مدت عمر خود سر پر آوازه ای از انواع مبارزه ها داشت، و حتی خود را 26 ساله می دانست و تمایل داشت با بوکائو نیز امکان و شرایط مبارزه ای فراهم شود. توحیدی عناوین بسیار بزرگی را در ورزش کسب نمود که مهمترین آنها پدر و بنیانگذاری موی تای ایران است.

بیشتر بخوانید »
نوروز 1400

سال نو و نوروز 1400 بر جامعه رزمی کشور مبارک

سال نو و نوروز 1400 فرا رسید، سالی جدید و ورودی به قرنی جدید، دیگر موانع و محدودیت ها و عدم حمایت ها یک شعار نیست، دردی است که مقام معظم رهبری نیز در پیام نوروزی خود به آن اشاره کرده است، امیدواریم سال جدید نگرش جدید ، تفکرات انسان دوستانه و میهن پرستانه را همراه با دغدغه و مسئولیت پذیری و تعهد سازمانی برای مسئولین و مدیران ورزش کشور رقم زند، در این مقاله همراه پیام تبریک و اشاره به منویات رهبری تحلیلی نیز بر مشکلات ورزش کشور و به خصوص ورزشهای رزمی شده است.

بیشتر بخوانید »
کمیته کیک بوکسینگ بانوان جهان

مسئول کیک بوکس بانوان واکو جهان می گوید(2021)

رشد و توسعه ورزش کیک بوکس در تمام دنیا قابل مشاهده است،و امروزه شاهد بانوان کیک بوکسینگ کار موفقی چه در سطح مدیریتی و چه فنی در جهان هستیم. در این مقاله توجه شما را به صحبتهای خانم پلویک مسئول و ریاست کیک بوکسینگ بانوان جهان جلب می نمائیم.

بیشتر بخوانید »
استاد شیزری

استاد شیزری در گذشت 1400

در گذشت ناگهانی استاد شیزری مربی فنی و کاربلد کاراته وکیک بوکسینگ کشور شوک بزرگی برای هواداران ایشان و دوستداران این بزرگ مرد بود. بی شک این اساتید رزمی ما سرمایه های فنی کشور هستند که متاسفانه غریبانه رخت سفر را می بندند.

بیشتر بخوانید »
"الهام از رفتار علی انصاریان"

علی انصاریان هم در گذشت (بهمن 1399)

علی انصاریان هم مانند مهرداد میناوند از میان مان رفت، و دل بسیاری از دوستدارانش را داغ دار کرد، بسیاری از روی احساس قضاوت هایی کردند، اما واقعیت این است که عمرشان بدنیا نبود، و کادر پزشکی و درمانی کشور نیز تمام سعی و توان خود را در این خصوص به خرج داده اند.

بیشتر بخوانید »

اشتراک گذاری این پست

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط