اخبار

نسجی1 300x300 - اخبار

نظر سنجی شرکت کنندگان دوره های آموزشی (4821)

شرکت اسپرت آرتین یا بهتر بگوییم ورزش نشاط آرتین ، تا کنون اقدام به برگزاری کارگاه های علمی آموزشی متعددی نموده است.
این کارگاه ها و دوره های علمی از سطح بسیار بالا و مطلوبی برخوردار بود.
و اکثریت شرکت کنندگان بسیار رضایت خاطر داشتند.
توجه شما را به این نظر سنجی ها جلب می نمائیم.

بیشتر بخوانید »
مشاوره e1620837136455 - اخبار

مشاوره با استاد دکتر عنصری (ویژه1400)

به یقین شما برای انتخاب بهترین رشته ورزشی ، نوع و شکل تمرینات رزمی ، مدت زمان تمرین تا هدف مورد نظر، سئوالات متعددی دارید، تمام این نکات نیازمند مشاوره با متخصص می باشد.
دکتر عنصری با حدود 35 سال سبقه فعالیت در ورزشهای رزمی و 18 سال تجربه در مربیگری، می تواند مشاور خوبی در این خصوص برای شما باشد.

بیشتر بخوانید »
300x166 - اخبار

محمدآقا توحیدی بنیانگذار موآی تای در گذشت 1400/1/1

استاد محمدآقای توحیدی و ملقب به محمد توحیدی یا شیر پیر یا گربه سیاه یکی از رزمی کاران پر افتخار ایران بود، محمدآقا توحیدی در طول مدت عمر خود سر پر آوازه ای از انواع مبارزه ها داشت، و حتی خود را 26 ساله می دانست و تمایل داشت با بوکائو نیز امکان و شرایط مبارزه ای فراهم شود. توحیدی عناوین بسیار بزرگی را در ورزش کسب نمود که مهمترین آنها پدر و بنیانگذاری موی تای ایران است.

بیشتر بخوانید »
1400 - اخبار

سال نو و نوروز 1400 بر جامعه رزمی کشور مبارک

سال نو و نوروز 1400 فرا رسید، سالی جدید و ورودی به قرنی جدید، دیگر موانع و محدودیت ها و عدم حمایت ها یک شعار نیست، دردی است که مقام معظم رهبری نیز در پیام نوروزی خود به آن اشاره کرده است، امیدواریم سال جدید نگرش جدید ، تفکرات انسان دوستانه و میهن پرستانه را همراه با دغدغه و مسئولیت پذیری و تعهد سازمانی برای مسئولین و مدیران ورزش کشور رقم زند، در این مقاله همراه پیام تبریک و اشاره به منویات رهبری تحلیلی نیز بر مشکلات ورزش کشور و به خصوص ورزشهای رزمی شده است.

بیشتر بخوانید »
300x169 - اخبار

مسئول کیک بوکس بانوان واکو جهان می گوید(2021)

رشد و توسعه ورزش کیک بوکس در تمام دنیا قابل مشاهده است،و امروزه شاهد بانوان کیک بوکسینگ کار موفقی چه در سطح مدیریتی و چه فنی در جهان هستیم. در این مقاله توجه شما را به صحبتهای خانم پلویک مسئول و ریاست کیک بوکسینگ بانوان جهان جلب می نمائیم.

بیشتر بخوانید »
sh3 1 - اخبار

استاد شیزری در گذشت 1400

در گذشت ناگهانی استاد شیزری مربی فنی و کاربلد کاراته وکیک بوکسینگ کشور شوک بزرگی برای هواداران ایشان و دوستداران این بزرگ مرد بود. بی شک این اساتید رزمی ما سرمایه های فنی کشور هستند که متاسفانه غریبانه رخت سفر را می بندند.

بیشتر بخوانید »
1 300x179 - اخبار

علی انصاریان هم در گذشت (بهمن 1399)

علی انصاریان هم مانند مهرداد میناوند از میان مان رفت، و دل بسیاری از دوستدارانش را داغ دار کرد، بسیاری از روی احساس قضاوت هایی کردند، اما واقعیت این است که عمرشان بدنیا نبود، و کادر پزشکی و درمانی کشور نیز تمام سعی و توان خود را در این خصوص به خرج داده اند.

بیشتر بخوانید »
کاتریانا - اخبار

یوگای خنده (1)

یوگای خنده علمی است که به شما مهارت های خندیدن را می آموزد ، هدف این علم کنترل و مدیریت ذهن در مواقع بحرانی زندگی است . یوگای خنده توسط دکتر مادان کاتاریا ابداع شده و امروز در دانشگاه هند تدریس می گردد.

بیشتر بخوانید »

اشتراک گذاری این پست

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط