اخبار

کمیته کیک بوکسینگ بانوان جهان

مسئول کیک بوکس بانوان واکو جهان می گوید(2021)

رشد و توسعه ورزش کیک بوکس در تمام دنیا قابل مشاهده است،و امروزه شاهد بانوان کیک بوکسینگ کار موفقی چه در سطح مدیریتی و چه فنی در جهان هستیم. در این مقاله توجه شما را به صحبتهای خانم پلویک مسئول و ریاست کیک بوکسینگ بانوان جهان جلب می نمائیم.

بیشتر بخوانید »
استاد شیزری

استاد شیزری در گذشت 1400

در گذشت ناگهانی استاد شیزری مربی فنی و کاربلد کاراته وکیک بوکسینگ کشور شوک بزرگی برای هواداران ایشان و دوستداران این بزرگ مرد بود. بی شک این اساتید رزمی ما سرمایه های فنی کشور هستند که متاسفانه غریبانه رخت سفر را می بندند.

بیشتر بخوانید »
"الهام از رفتار علی انصاریان"

علی انصاریان هم در گذشت (بهمن 1399)

علی انصاریان هم مانند مهرداد میناوند از میان مان رفت، و دل بسیاری از دوستدارانش را داغ دار کرد، بسیاری از روی احساس قضاوت هایی کردند، اما واقعیت این است که عمرشان بدنیا نبود، و کادر پزشکی و درمانی کشور نیز تمام سعی و توان خود را در این خصوص به خرج داده اند.

بیشتر بخوانید »
یوگای خنده

یوگای خنده (1)

یوگای خنده علمی است که به شما مهارت های خندیدن را می آموزد ، هدف این علم کنترل و مدیریت ذهن در مواقع بحرانی زندگی است . یوگای خنده توسط دکتر مادان کاتاریا ابداع شده و امروز در دانشگاه هند تدریس می گردد.

بیشتر بخوانید »
پیاده روی حاج قاسم سلیمانی

سالروز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی 10 دی 1399

همایش پیاده‌روی به مناسب سالروز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی 10 دی 1399در ساعت ۷:۳۰ در مقبره شهدای گمنام بوستان نهج‌البلاغه با حضور جمع کثیری از بزرگان ورزش و پیشکسوتان ورزشی و مسئولین لشگری و کشوری برگزار گردید.

بیشتر بخوانید »
تایسون اسطوره رینگ

بازگشت تایسون اسطوره 54 ساله به رینگ

مبارزه تایسون و جونز جونیور توسط کمیسیون ایالتی ورزشکاران کالیفرنیا تحریم شده و به همین خاطر، یک بازی نمایشی به حساب می‌آید که برنده‌ای نخواهد داشت و امتیازی نیز برای آن در نظر گرفته نشده است. حتی اگر این مبارزه با ناک اوت هم به پایان برسد، برنده‌ای برای آن معرفی نخواهد شد. امتیازت غیررسمی این مبارزه توسط کریستی مارتین، وینی پازینا و چاد داوسون، قهرمانان پیشین بوکس و از طریق مشاهده تلویزیونی داده می‌شوند. برنده هر راند در پایان آن راند معرفی خواهد شد

بیشتر بخوانید »
نمایشگاه

حواشی نمایشگاه بین المللی ورزش تهران 99

همانطور که متسحضرید این نمایشگاه در تاریخ 5 الی 8 مهر ماه در محل برگزاری نمایشگاههای بین المللی ورزش تهران برگزار شد
اما حواشی نیز با حضور این60 شرکت داخلی یا به روایت دیگر 150 شرکت تولید کننده، وارد کننده، علمی و فرهنگی و فعال عرصه ورزش ایجاد شد، اما چرا از این نمایشگاه به عنوان یک آبروریزی بزرگ در ورزش یاد می شود؟

بیشتر بخوانید »

اشتراک گذاری این پست

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط