اخبار

کارگاه تغذیه ورزشی

با توجه به بررسی های بعمل آمده و پرسش و پاسخ های بعمل آمده شده نیاز بر دانش تغذیه به شدت احساس شد. این نیاز از دوره کودکان تا سالمندان برای کمک به افزایش راندمان و عملکرد مناسب تمامی سنین تاثیر گذار باشد.

بیشتر بخوانید »

برگزاری کارگاه روانشناسی تخصصی استرس،ترس و نگرانی

ر دنیای امروز باید دارای مهارت های جدیدی باشیم که یکی از مهمترین آنها مبحث روانشناسی است، و این امر بخصوص برای ورزشکاران با توجه به بحران های جسمی و فشارهای تمرینی یک امری بسیارضروری است.
رواشناسی ورزش، یکی از مهارت های لازم در دنیای ورزش است و ورزشکاران برای رسیدن به تفکر علمی و رشد سرمایه های توانایی جسمی نیاز به آشنایی به مباحث روان شناختی دارند . ورزش یکی از ابزارهای رشد و فعالیت سلولهای مغزی است و باعث فعالیت ذهن می باشد.و ورزشکاران به عنوان یک نیازاساسی به این علم (روانشناسی ورزش ) می بایست توجه کنند.

بیشتر بخوانید »

اخبار کارگاه علم تمرین

کارگاه طراحی تمرینات ورزشی و علم تمرین برگزار شد:

این کارگاه که با تدریس دکتر عنصری مدرس دانشگاه آزاد و دوره های تئوری مربیگری فدراسیون ورزشهای رزمی برگزار گردید روز جمعه از ساعت 9 الی 14به طول انجامید .

بیشتر بخوانید »

چالشی بزرگ علمی

چالشی بزرگ علمی:

احتمالا بسیاری از شما عزیزان در کارگاهها و دوره های مختلف علمی شرکت نمودید، و ممکن است با خود فکر کنید که شما در ورزش به اندازه کافی تبهر دارید و با اصول ورزش آشنایید. یا به این مطلب فکر کنید که شما در دوره های مختلف مربیگری یا تئوری مربیگری شرکت نموده و با این مفاهیم آشنا هستید.

بیشتر بخوانید »

اشتراک گذاری این پست

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط