اخبار

300x166 - اخبار

محمدآقا توحیدی بنیانگذار موی تای و کیک بوکسینگ در گذشت 1400/1/1

استاد محمدآقای توحیدی و ملقب به محمد توحیدی یا شیر پیر یا گربه سیاه یکی از رزمی کاران پر افتخار ایران بود، توحیدی در طول مدت عمر خود سر پر آوازه ای از انواع مبارزه ها داشت، و حتی خود را 26 ساله می دانست و تمایل داشت با بوکائو نیز امکان و شرایط مبارزه ای فراهم شود. توحیدی عناوین بسیار بزرگی را در ورزش کسب نمود که مهمترین آنها پدر و بنیانگذاری موی تای ایران است.

بیشتر بخوانید »
1400 - اخبار

نوروز 1400 بر تمام ملت ایران و به خصوص جامعه رزمی و کیک بوکسینگ کشور مبارک

نو روز سال 1400 فرا رسید، سالی جدید و ورودی به قرنی جدید، دیگر موانع و محدودیت ها و عدم حمایت ها یک شعار نیست، دردی است که مقام معظم رهبری نیز در پیام نوروزی خود به آن اشاره کرده است، امیدواریم سال جدید نگرش جدید ، تفکرات انسان دوستانه و میهن پرستانه را همراه با دغدغه و مسئولیت پذیری و تعهد سازمانی برای مسئولین و مدیران ورزش کشور رقم زند، در این مقاله همراه پیام تبریک و اشاره به منویات رهبری تحلیلی نیز بر مشکلات ورزش کشور و به خصوص ورزشهای رزمی شده است.

بیشتر بخوانید »
22 بهمن 2 - اخبار

خطر تشدید کرونا و 22 بهمن امسال

راهپیمایی امسال و شکستن محدودیت های کرونایی می تواند چه خطراتی را در موج چهارم به همراه داشته باشد، آیا این حضور سالانه در راهپیمایی با تفکر و تعمق همراه است.یا همچنان بجای خدمت فقط بدنبال سمت های مدیریتی هستیم؟

بیشتر بخوانید »

اشتراک گذاری این پست

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط