دوره های آموزشی

کارگاه تخصصی روانشناسی ورزشی استرس،ترس و نگرانی

در این کارگاه که در روز جمعه از ساعت ٩صبح لغایت ١۴ برگزار می گردد ،پیرامون مطالب زیر بحث و گفتگو خواهد شد:

آشنایی با مفاهیم استرس:استرس های مخرب، و نقاط تفاوت با اضطراب سازنده

آشنایی با انواع استرس ها وراثتی،باوری و اعتقادی، شخصیتی، محیطیبررسی مفاهیم و تفاوت استرس،ترس و نگرانی

ادامه مطلب »

کارگاه تخصصی تغذیه

درباره این کارگاه اگر نتوان گفت تنها کارگاه تخصصی اما می توان به جرآت  گفت جزو کمترین و نادرترین کارگاه های تغذیه ورزشی است که علاوه بر تدریس مباحث تخصصی و رایج در فصول آموزشی برنامه ریزی تغذیه ورزشی برای اولین بار در ایران با استفاده و بهره گیری از یک از بهترین و متخصصترین اساتید رزومه دار و برجسته کشور(دکتر غزالیان) به شرح و بیان اثرات مکملهای ورزشی و هورمون های ورزشی بپردازیم.

ادامه مطلب »
پوستر1 - دوره های آموزشی

پوستر سمینار بزرگ دفاع شخصی 1398/2/13

برگزاری سمینار دفاع شخصی با مشارکت دانشگاه پیام نور، انجمن کیک بوکسینگ و موی تای و تیپ 65 ارتش و همچنین کارشناس حاذق روانشناسی گامی مهم در جهت علمی سازی هنرهای رزمی و دفاع شخصی در ایران

ادامه مطلب »
3 - دوره های آموزشی

احکام کارگاه روانشناسی 97/10/28

احکام کارگاه روانشناسی ورزشی که به صورت تخصصی با محوریت استرس- ترس و نگرانی و خشم و ارائه راهکارهای کنترل عواطف منفی برگزار شد را ملاحظه می کنید.
گفتنی است این احکام به امضای ریاست هیات ورزشهای رزمی استان تهران و ریاست کمیته کیک بوکسینگ و انجمن موی تای دانشگاه پیام نور رسیده است.

ادامه مطلب »
1 - دوره های آموزشی

برگزاری کارگاه روانشناسی ورزشی 97/10

برگزاری کارگاه روانشناسی ورزشی که هدفمند و تخصصی انجام شد با نیت و هدف توجه به سه مقطع زمانی برای ورزشکاران صورت پذیرفت .
1- دوران آماده سازی و پیش از مسابقات 2- در جین مسابقه 3- پس از رویداد که البته با توجه به زمان محدود و حضور حاظرین از سراسر کشور امکان ارائه تمام مطالب میسر نشد و صرفا به نکات شناختی اساسی و درک مفهمومی اصول پایه و ارائه راهکارهای کلی پرداخته شد. امیدواریم با حمایت شما سروران در آینده این امکان محیا گردد که به سایر سرفصل ها نیز بپردازیم.

ادامه مطلب »
سایت2 - دوره های آموزشی

اطلاعیه برگزاری کارگاه روانشناسی ورزشی 97/10/28

روانشناسی ورزشی یکی از دانش های مهم و ضروری چه برای ورزشکاران و چه برای مربیان است، از نگاه یک ورزشکار تسلط به این علم می تواند در مقاطع مختلف ورزشی راهگشا و اسباب کنترل هیجانات منفی باشد و سطح امید و انگیزشی خود را افزایش دهد ، و از نگاه مربی تسلط به این دانش ابزار مهم و کلیدی در برقراری با ورزشکار و ارتباط و مهار هیجانات و فشارهای عصبی بر ورزشکار خود می باشد. امیدواریم همراه ما در برگزاری این رویداد باشید.

ادامه مطلب »
.jpg - دوره های آموزشی

احکام علم تمرین 97/9/30

شرکت ورزش نشاط آرتین همواره با شعار بهترین کیفیت در خدمات آموزشی اقدام به برگزاری کارگاههای متفاوتی نموده است.
یکی از دغدغه های ورزشکاران و رزمی کاران سرویس دهی و خدمات ضعیف برگزار کنندگان ایوند ها و رویدادها در پروسه انجام احکام دوره هاست.
ما توانسته ایم با تلاش و ممارست فراوان، و ارتباط گیری های متعدد این زمان را ابتدا به یک ماه، سپس دو هفته و اکنون بسیاری از دوره ها را به یک هفته حتی 3 روز پس از برگزاری آماده تحویل احکام شرکت کنندگان باشیم.
در اینجا ما چند نمونه از احکام صادر شده که مختص (احکام علم تمرین ) می باشد، را خدمت شما ارائه می نمائیم.

ادامه مطلب »

اشتراک گذاری این پست

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط