دوره های آموزشی

سمنیار دفاع شخصی

سمینار دفاع شخصی به رشد این ورزش کمک می‌کند 8 اردیبهشت 98

عنصری در خبر برگزاری سمینار دفاع شخصی افزود : قین دارم با برگزاری سمینار دفاع شخصی گامی مهم و مؤثر را در شناخت علم دفاع شخصی به مخاطبان بر خواهیم داشت.

واقف به این نکته هستم که با برگزاری سمیناری یک روزه نمی‌توان تمامی مطالب لازم در خصوص علم دفاع شخصی را مطرح کرد اما رویکردی تازه و علمی را در یادگیری این هنر بر خواهیم داشت. بیشتر بخوانید

ادامه مطلب »
احکام کارگاه روانشناسی

احکام کارگاه روانشناسی 97/10/28

احکام کارگاه روانشناسی ورزشی که به صورت تخصصی با محوریت استرس- ترس و نگرانی و خشم و ارائه راهکارهای کنترل عواطف منفی برگزار شد را ملاحظه می کنید.
گفتنی است این احکام به امضای ریاست هیات ورزشهای رزمی استان تهران و ریاست کمیته کیک بوکسینگ و انجمن موی تای دانشگاه پیام نور رسیده است.

ادامه مطلب »
کارگاه روانشناسی ورزشی

برگزاری کارگاه روانشناسی ورزشی 97/10

برگزاری کارگاه روانشناسی ورزشی که هدفمند و تخصصی انجام شد با نیت و هدف توجه به سه مقطع زمانی برای ورزشکاران صورت پذیرفت .
1- دوران آماده سازی و پیش از مسابقات 2- در جین مسابقه 3- پس از رویداد که البته با توجه به زمان محدود و حضور حاظرین از سراسر کشور امکان ارائه تمام مطالب میسر نشد و صرفا به نکات شناختی اساسی و درک مفهمومی اصول پایه و ارائه راهکارهای کلی پرداخته شد. امیدواریم با حمایت شما سروران در آینده این امکان محیا گردد که به سایر سرفصل ها نیز بپردازیم.

ادامه مطلب »

اشتراک گذاری این پست

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط