اخبار دوره ها

سمنیار دفاع شخصی

سمینار دفاع شخصی به رشد این ورزش کمک می‌کند 8 اردیبهشت 98

عنصری در خبر برگزاری سمینار دفاع شخصی افزود : قین دارم با برگزاری سمینار دفاع شخصی گامی مهم و مؤثر را در شناخت علم دفاع شخصی به مخاطبان بر خواهیم داشت.

واقف به این نکته هستم که با برگزاری سمیناری یک روزه نمی‌توان تمامی مطالب لازم در خصوص علم دفاع شخصی را مطرح کرد اما رویکردی تازه و علمی را در یادگیری این هنر بر خواهیم داشت. بیشتر بخوانید

بیشتر بخوانید »
کارگاه تغذیه

کارگاه آموزشی تغذیه 97

دانش تغذیه در دو رویکرد دانش تغذیه عمومی برای عموم مردم و تغذیه ورزشی قابل توجه و بحث است، اما نگاهی که ما به این برگزاری این کارگاه داشته ایم، توجه به ارزش مکمل های غذایی و مفاید و مضرات مصرف هورمون های ورزشی است که توسط جناب دکتر غزالیان ارائه خواهد شد.

بیشتر بخوانید »
حکم ابلاغ برگزاری کارگاه تغذیه

حکم ابلاغ کارگاه تغذیه 97/12/10

بسیاری از دوستان همواره می پرسند و گاها اقدام با ایجاد شائبه و گاه هم شایعه می کنند، که کارگاه ها اعتباری ندارند، بدون مجوزند ، کجا تایید می کند، پولتان را دور نریزید، گول نخورید ، اساتید تخصصی نیستند و غیره و غیره ، ما با ارائه این حکم و ابلاغ مربوط به برگزاری کارگاه تغذیه، تلاش کردیم که شفاف سازی نموده و جلو تفکر افراد بخیل و حسود را ببندیم.

بیشتر بخوانید »
احکام کارگاه روانشناسی

احکام کارگاه روانشناسی 97/10/28

احکام کارگاه روانشناسی ورزشی که به صورت تخصصی با محوریت استرس- ترس و نگرانی و خشم و ارائه راهکارهای کنترل عواطف منفی برگزار شد را ملاحظه می کنید.
گفتنی است این احکام به امضای ریاست هیات ورزشهای رزمی استان تهران و ریاست کمیته کیک بوکسینگ و انجمن موی تای دانشگاه پیام نور رسیده است.

بیشتر بخوانید »
برگزاری کارگاه روانشناسی

اطلاعیه برگزاری کارگاه روانشناسی ورزشی 97/10/28

روانشناسی ورزشی یکی از دانش های مهم و ضروری چه برای ورزشکاران و چه برای مربیان است، از نگاه یک ورزشکار تسلط به این علم می تواند در مقاطع مختلف ورزشی راهگشا و اسباب کنترل هیجانات منفی باشد و سطح امید و انگیزشی خود را افزایش دهد ، و از نگاه مربی تسلط به این دانش ابزار مهم و کلیدی در برقراری با ورزشکار و ارتباط و مهار هیجانات و فشارهای عصبی بر ورزشکار خود می باشد. امیدواریم همراه ما در برگزاری این رویداد باشید.

بیشتر بخوانید »
حکم طراحی تمرین

احکام علم تمرین 97/9/30

شرکت ورزش نشاط آرتین همواره با شعار بهترین کیفیت در خدمات آموزشی اقدام به برگزاری کارگاههای متفاوتی نموده است.
یکی از دغدغه های ورزشکاران و رزمی کاران سرویس دهی و خدمات ضعیف برگزار کنندگان ایوند ها و رویدادها در پروسه انجام احکام دوره هاست.
ما توانسته ایم با تلاش و ممارست فراوان، و ارتباط گیری های متعدد این زمان را ابتدا به یک ماه، سپس دو هفته و اکنون بسیاری از دوره ها را به یک هفته حتی 3 روز پس از برگزاری آماده تحویل احکام شرکت کنندگان باشیم.
در اینجا ما چند نمونه از احکام صادر شده که مختص (احکام علم تمرین ) می باشد، را خدمت شما ارائه می نمائیم.

بیشتر بخوانید »
دوره های علمی

کارگاه ها و دوره های علمی شرکت آرتین فرصتی مناسب برای ارتقاء سطح علمی و مدرکی مربیان رزمی کشور97

در روز چهارشنبه مورخ 1397/8/30 بین دکتر عنصری مدیرعامل شرکت آرتین وانجمن موی تای و کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور و جناب سرهنگ سراج ریاست هیات ورزشهای رزمی استان تهران طرح برگزاری 67 کارگاه علمی بررسی شد. عنصری افزود : کارگاه ها و دوره های علمی شرکت آرتین فرصتی مناسب برای ارتقاء سطح علمی و مدرکی مربیان رزمی کشور می تواند باشد.

بیشتر بخوانید »
کارگاه علم تمرین

کارگاه علم تمرین اسپرت آرتین 1397/9/23

شرکت اسپرت آرتین و کمیته کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور با همکاری هیات ورزشهای رزمی استان تهران تصمیم به برگزاری کارگاه علم تمرین نموده اند که امیدواریم با حمایت خود با را به این کار جهادی و ارزشمند دلگرم نمائید.

بیشتر بخوانید »
امدادهای اولیه

سمینار بزرگ علمی امداد و نجات مختص رزمی کاران مرداد ماه 97

با توجه به آسیب های رایج در ورزشهای رزمی و عدم آشنایی مربیان وبرخی از پزشکان وجود این سمینار بیش از اندازه احساس می شد.

لذا دکتر عنصری مدیرعامل شرکت آرتین و ریاست کمیته کیک بوکسینگ و انجمن موی تای دانشگاه پیام نور با همکاری و هماهنگی این دانشگاه و هلال احمر ایران اقدام به برنامه ریزی برای برگزاری این رویداد نموده است.

بیشتر بخوانید »