کارگاه ها و دوره های علمی شرکت آرتین فرصتی مناسب برای ارتقاء سطح علمی و مدرکی مربیان رزمی کشور97

در روز چهارشنبه مورخ 1397/8/30 بین دکتر عنصری مدیرعامل شرکت آرتین وانجمن موی تای و کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور و جناب سرهنگ سراج ریاست هیات ورزشهای رزمی استان تهران طرح برگزاری 67 کارگاه علمی بررسی شد. عنصری افزود : کارگاه ها و دوره های علمی شرکت آرتین فرصتی مناسب برای ارتقاء سطح علمی و مدرکی مربیان رزمی کشور می تواند باشد.

کارگاه ها و دوره های علمی شرکت آرتین فرصتی مناسب برای ارتقاء سطح علمی و مدرکی مربیان رزمی کشور97

طی جلسه ای در محل مرکزی هیات ورزشهای رزمی استان تهران

در روز چهارشنبه مورخ 1397/8/30 بین دکتر عنصری مدیرعامل شرکت آرتین وانجمن موی تای و کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور و جناب سرهنگ سراج ریاست هیات ورزشهای رزمی استان تهران

طرح برگزاری 67 کارگاه علمی بررسی شد.

در این جلسه که حدودا 2 ساعت به طول انجامید

طرح نیاز سنجی شده در اتاق فکر شرکت آرتین و اعضا هیات علمی این شرکت به جناب سراج تقدیم شد.

در این طرح علاوه بر بررسی جزء به جزء نیازهای علمی رزمی کاران عزیزمان به کارگاه های علمی در خصوص ترویج فرهنگ ورزش نیز توجه گردید.

پیشنهاد ابتدایی از سوی جناب عنصری به جناب سراج پیرامون توسعه فرهنگ عمومی ورزش و مبارزه با فقر حرکتی در میان خانواده ها مطرح گردید،

که این امر با استقبال خوبی از سوی جناب سراج مواجه شد. و ایشان علاقمندی خود را نسبت به حمایت هیات از طرحهای پیشنهادی اعلام نمودند.

در این طرح نام 67 کارگاه ،دوره و سمینار ذکر گردیده است که همگی تایید و در دستور کار اجرائی قرار خواهند گرفت .

که تعیین گردد که تا پایان سال جاری 7 کارگاه و سمینار علمی آن اجرائی شود . و مابقی در سال 1398 در دستور کار قرار خواهند گرفت.

اولین کارگاه نیز در روز پنج شبه مورخ 1397/9/22 برگزار می شود .

این کارگاه به آموزش و برنامه ریزی در طراحی تمرین در سطح مقدماتی می پردازد که مدرس آن خود جناب دکتر عنصری است و مبلغ آن برابر 110/000 تومان می باشد.

و مطالب ارائه شده آن برای ورزشکاران و رزمی کاران بسیار جالب خواهد بود.

نکته قابل اهمیت این است که در این جلسه مشخص شد که اجرای این کارگاه های و طرح ها به صورت انحصاری برای این شرکت خواهد بود .

امیدواریم با این عمل تا حدودی دست سودجویان و افراد فرصت طلبی را که تنها به کپی برداری و تقلید از امور مثبت دیگران می پردازند را کوتاه نمائیم.

قابل ذکر است که کلیه مربیان ورزشهای رزمی برای تمدید و ارتقاء حکم مربیگری خود نیازمند کسب 75 امتیاز می باشند

که برگزاری دوره های علمی مشترک با هیات می توانذ علاوه بر ارتقاء سطح دانش رزمی کاران کشور عزیزمان در این راستا نیز کمکی شایانی ایفا نماید.

اشتراک گذاری این پست

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط