سمینار آموزشی دفاع شخصی
1fc372946c0b98fb8d7f87d4c38ea83a XL - سمینار آموزشی دفاع شخصی

سمینار بزرگ دفاع شخصی در واحد پیام نور شرق تهران برگزار شد:

این سمنیار که مورخ 1398/2/13 در دانشگاه پیام نور شرق تهران واقع در حکیمیه تهران و درسالن مخصوص همایش های این دانشگاه برگزار شد، مدت 6 ساعت به طول انجامید.

ابتدا با قرائت قرآن آغاز شد و سپس با پخش سرود ملی رسمیت خود را آغاز نمود، در ابتدا صبحتهایی توسط ایمان خوش نواز جوان آینده دار حوزه صدا و سیما پیرامون توضیحات اهمیت و ضروریت این رویداد در اختیار علاقمندان قرار گرفت. و سپس معارفه مدرسین و خوش آمد گویی ویژه توسط مسئول کمیته کیک بوکسینگ و انجمن موی تای این دانشگاه در اختیار علاقمندان قرار گرفت .

و سپس ازسرکار خانم خاکساری به عنوان مدرس روانشاسی ترس و اضطراب و استرس و تکنیک های راهبردی کنترل هیجانات منفی در درگیری ها دعوت به جایگاه شد ، تدریس روانشناسی تا ساعت 10 ادامه داشت و پس از آن جناب رامین کوهی محافظ شخصیت های لشگری و کشوری ارتش نکات مهم و آموزشی خود را پیرامون خلع سلاح چاقو، قمه ریال چوب و اسلحه گرم ارائه فرمودند.

و در نهایت استاد دکتر تورج عنصری با ارائه مطالبی پیرامون اصول مهم در رعایت گارد مناسب در خیابان، نقاط حساس بدن،نکات حفاظت شخصیت ها و خلع سلاح ها و بیان نقاط ضعف هر نوع اسلحه کمری در اختیار دوستان و مدعوین قرار دادند.

در پایان به اعضای شرکت کننده حکمی به یادبود اعطاء شد،که برای اخذ حکم مربیگری عملی دفاع شخصی از امتیاز خوبی برخودار باشند.

اعضای شرکت کننده این سمینار از تخفیف 10% شرکت در دوره های آموزشی دفاع شخصی برخورداند.

لازم به ذکر است اعضای شرکت کننده این رویداد 40 تن بدون در نظر گرفتن اساتید بودند.

اشتراک گذاری این پست

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

ثبت ديدگاه

16 − 8 =

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط