دومین جلسه مسئولان کمیته کیک بوکسینگ 2

هماهنگ سازی اعضای کمیته کیک بوکسینگ و نگارش برنامه سال 1397 از اهداف مهم برگزاری جلسه سالانه بود ، و نتیجه اتخاذ شده مهم بر برگزاری مسابقات علمی سازی اعضای کمیته کیک بوکسینگ در محیط دانشگاهی است.

این جلسه در تاریخ 23 فروردین ماه سال 1397 برگزار شد.

این جلسه با حمایت و قدرت بسیار باشکوهی برگزار گردید.

در این جلسه بسیاری از اساتید و مربیان فنی و کاربلد و همچنین بسیاری از اساتید پیشکسوت حضور داشتند.

در جلسه کمیته کیک بوکسینگ که به منظور هماهنگ سازی اعضای کشور با اهداف یکدیگر و نوشتن برنامه سال 97 برگزار گردید، اساتید به ارائه پیشنهادات و نظرات خود اقدام کردند.

برخی از این اساتید که دارای تحصیلات دانشگاهی و مرتبط با علوم ورزشی را داشتند، پیشنهاداتی را در خصوص برگزاری کارگاههای علمی و دوره های تخصصی نمودند که میتواند با نیازهای کیک بوکسینگ کاران کشور بومی سازی شود.

از اساتید برجسته دانشگاهی و فنی می توان به استاد: مهران غفاری ، مهندس پیمان مددی ، حسینی ، خانم پوران افضل ، طائف تبریزی ، دکتر ساجدی، بوچانی، بودلائی و سایر اساتید محبوب و به نام کشور اشاره نمود.

کمیته کیک بوکس

در نتایج جمع بندی این جلسه می توان گفت که مربیان ما  در مباحثی چون نامه نگاری تخصصی ورزشی به زبان انگلیسی ، کمکهای اولیه تخصصی رزمی ، حقوق ورزشی ، اصول طراحی تمرین و مهارتهای کنترل ذهن برای ورزشکاران احتیاج به بازآموزی و یادآوری دارند. و تصمیم گرفته شد به برگزاری کارگاه های علمی مختلف آموزشی اقدام شود.

 

اشتراک گذاری این پست

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط