گزارش روز جهانی ورزش دانشگاهی

حضور فعال انجمن‌های موی‌تای و کیک‌بوکسینگ دانشگاه پیام نور در مراسم گرامیداشت روز جهانی ورزش دانشگاهی

مراسم گرامیداشت روز جهانی ورزش دانشگاهی با حضور مسئولان وزارت علوم و ورزش دانشگاهی و ورزشکاران دانشجو به میزبانی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در این مراسم که روز دوشنبه گذشته 16 مهر ماه انجام گرفت، انجمن‌های ورزشی این دانشگاه از جمله: موتورسواری، اسب‌سواری، کونگ‌فو توآ، پرتاب تیر و کمان، فوتبال دستی، اسکیت، فیت‌نس، انجمن‌کیک بوکسینگ و موی تای و …. حضور فعال و پررنگی داشتند.

یکی از بخشهای جالب توجه این مراسم، اجرای نمایشات رزمی توسط انجمن کیک‌بوکسینگ و موی‌تای دانشگاه پیام نور بود که بسیار مورد استقبال و توجه قرار گرفت.

شایان ذکر است ریاست این دو انجمن برعهده تورج‌علی عنصری است که در مراسم روز جهانی ورزش دانشگاهی، برنامه‌های متنوعی همچون کاتای نمایشی فری‌فرم، میت‌ و سامبک، حرکات نمایشی با شمشیر و شکستن اجسام سخت (چوب و سنگ) را به اجرا درآوردند.

در جریان این مراسم، مسئولان و اعضاء کمیـته کیک‌بوکسینگ و موی‌تای، با حضور بر مزار شهدای گمنام در محل این دانشگاه، به مقام والای شهدای دفاع مقدس ادای احترام کردند.

گفتنی است در بخشی از این مراسم، مهندس مجتبی صدیقی رییس سازمان امور دانشجویان و معاون وزیر علوم، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزیر ورزش، هاشمی طبا رییس اسبق سازمان تربیت بدنی، دکتر دهخدا رییس فدراسیون ورزش دانشگاهی، دکتر زمانی رییس دانشگاه پیام نور، دکتر ناجی معاونت فرهنگی دانشگاه پیام نور، دکتر بشیریان دبیر فدراسیون ورزش دانشگاهی و دکتر نصیرزاده مدیرکل تربیت‌بدنی دانشگاه پیام نور با حضور در محل غرفه انجمن کیک‌بوکسینگ و موی‌تای دانشگاه پیام نور، از برنامه‌ها و فعالیتهای متنوع این مجموعه دیدن کردند.

مطالب مرتبط  شماره تماس های پاسخگویی شرکت آرتین

لازم به ذکر است در پایان به تمامی شرکت‌کنندگان حکم جهانی از سوی دانشگاه پیام نور اهداء شد.

گفتنی است شرکت ورزشی آرتین حمایت مالی انجمن کیک‌بوکسینگ و موی‌تای دانشگاه پیام نور در این مراسم را برعهده داشت.

اشتراک گذاری این پست

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

ثبت ديدگاه

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط