کارگاه برنامه ریزی و طراحی تمرین (مقدماتی)
1d36d23b156ead252433d4ce2c21c387 XL - کارگاه برنامه ریزی و طراحی تمرین (مقدماتی)

کارگاه هایی با تایید هیات ورزشهای رزمی مفید و ارزنده هم از نظر ارتقاء سطح دانش ورزشی ورزشکاران کشور و هم مناسب برای کسب امتیاز از امتیازهای لازمه جهت ارتقاء حکم مربیگری:

یکی از اصول و مواردی که می بایست هر ورزشکار در هر سطحی اطلاع داشته باشد و بکار گیری کند، چه به عنوان ورزشکار چه به عنوان مربی حرفه ای اطلاعات و دانش علم تمرین و طراحی تمرین می باشد.

این که ما به عنوان یک ورزشکار اطلاع داشته باشیم که تمرینی که به ما داده می شود بر پایه منطق و اصول علمی است، باعث دلگرمی و تلاش بیشتر ما در تمرینات می گردد. و ترس از آسیب دیدگی که گاها خود به تنهایی سبب بروز آسیب می شود را در ذهن ما کم می کند. قطعا اعتماد ما به برنامه تمرینی و اعتماد به مربی می تواند ما را در راه رسیدن به اهدافمان یاری کند.

بدین منظور مدیریت آرتین در نظر گرفته است که برای این روشنگری و آشنایی ورزشکاران به صورت پایه از برنامه های مربیان، کارگاهی تخصصی برگزار نماید . اما … دکتر عنصری با ظرافت خاصی در گرد آوری این مطالب تلاش کرده به صورتی این مطالب را آماده کند که هم برای مربیان مبتدی و هم حرفه ای نیز مطالب جدید و قابل توجه ای داشته باشد که شنیدن آن نیز برای ورزشکاران مبتدی قابل فهم و پذیرش باشد.

در صورتی که مایلید از سرفصل های این کارگاه مطلع شوید می توانید از بخش دوره های علمی سایت مطلعه فرمائید.

تلفن ثبت نام: 88194530-021

اشتراک گذاری این پست

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

ثبت ديدگاه

12 − 1 =

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط