کارگاه برنامه ریزی و طراحی تمرین (مقدماتی)

کارگاه هایی با تایید هیات ورزشهای رزمی مفید و ارزنده هم از نظر ارتقاء سطح دانش ورزشی ورزشکاران کشور و هم مناسب برای کسب امتیاز از امتیازهای لازمه جهت ارتقاء حکم مربیگری:

یکی از اصول و مواردی که می بایست هر ورزشکار در هر سطحی اطلاع داشته باشد و بکار گیری کند، چه به عنوان ورزشکار چه به عنوان مربی حرفه ای اطلاعات و دانش علم تمرین و طراحی تمرین می باشد.

این که ما به عنوان یک ورزشکار اطلاع داشته باشیم که تمرینی که به ما داده می شود بر پایه منطق و اصول علمی است، باعث دلگرمی و تلاش بیشتر ما در تمرینات می گردد. و ترس از آسیب دیدگی که گاها خود به تنهایی سبب بروز آسیب می شود را در ذهن ما کم می کند. قطعا اعتماد ما به برنامه تمرینی و اعتماد به مربی می تواند ما را در راه رسیدن به اهدافمان یاری کند.

بدین منظور مدیریت آرتین در نظر گرفته است که برای این روشنگری و آشنایی ورزشکاران به صورت پایه از برنامه های مربیان، کارگاهی تخصصی برگزار نماید . اما … دکتر عنصری با ظرافت خاصی در گرد آوری این مطالب تلاش کرده به صورتی این مطالب را آماده کند که هم برای مربیان مبتدی و هم حرفه ای نیز مطالب جدید و قابل توجه ای داشته باشد که شنیدن آن نیز برای ورزشکاران مبتدی قابل فهم و پذیرش باشد.

در صورتی که مایلید از سرفصل های این کارگاه مطلع شوید می توانید از بخش دوره های علمی سایت مطلعه فرمائید.

تلفن ثبت نام: 88194530-021

مطالب مرتبط  تیم نمایشی روز جهانی ورزش

اشتراک گذاری این پست

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

ثبت ديدگاه

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط