راه‌اندازی کمیته کیک‌بوکسینگ در دانشگاه پیام نور
28232e87509dedeadc0cd2b6a94ea3f5 XL - راه‌اندازی کمیته کیک‌بوکسینگ در دانشگاه پیام نور

دکتر تورج عنصری مدیر عامل شرکت آرتین، رئیس و مسئول جدید کمیته کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور اعلام کرد هدفش رفع نیازهای علمی و عملی ورزشکاران کیک بوکسینگ است.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، طی حکمی از سوی دکتر «نصیرزاده» مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور، «تورج‌علی عنصری» به عنوان رئیس و مسئول کمیته کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور منصوب شد.

وی در حال گذراندن مقطع امتحان جامع و رساله خود در دکتری مدیریت ورزشی است و دارای دان ۶، مربی درجه یک فدراسیون، دو قهرمانی جهان در سازمانISKA در سال ۲۰۱۳، عضو کمیته تحقیقات و پژوهش فدراسیون و فعال اجتماعی است.

مدیر عامل شرکت ورزش نشاط آرتین در مورد اهداف خود از پذیرش این مسئولیت اظهار داشت: تقریبا همگان اطلاع داریم که جامعه ورزشی ما در حال پیشرفت در میادین جهانی است و رقابت چشمگیری را در عرصه های جهانی در رشته های گوناگون شاهد هستیم. از این رو، پرواضح است که تجهیز و آماده شدن اعضای جامعه ورزشی و ورزشدوست کشور اعم از کارکنان دانشگاه، اساتید، دانشجویان، مربیان و قهرمانان، به دانش روز ورزشی از ضروریات است.

وی ادامه داد: ما نیز با بررسی نیازهای روز ورزش کشور و در راستای برنامه های دولت دوازدهم مبنی بر تشویق و حمایت از جوانان و ترویج فرهنگ سلامتی و نشاط و جلوگیری از معضل فقر حرکتی که در جوامعی که در حال توسعه و مکانیزه شدن مشاهده می کنیم و با توجه به دانش و تجربه شخصی اینجانب در رشته کیک بوکسینگ، ترغیب به ایجاد کمیته کیک بوکسینگ در فضای علمی و فرهنگی دانشگاه پیام نور شدم. در پی آن و طی جلسات متعدد با مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه، دکتر نصیرزاده و استاد «همایون خرم» مسئول انجمن ورزش‌های رزمی، مقرر شد این کمیته رسما تشکیل شده و فعالیت خود را آغاز کند.

رئیس و مسئول جدید کمیته کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور درباره برنامه‌های آتی خود خاطرنشان کرد: با توجه به بررسی نقاط قوت و ضعف ورزش های رزمی به خصوص کیک بوکس در کشور و اهمیت آگاهی از دانش علمی و کاربردی، در نظر داریم با برگزاری کارگاه‌هایی مانند: مدیریت، حقوق بین المللی ورزشی، روانشناسی بحران برای سرپرستان تیم‌ها، آشنایی با مواد نیروزا و بسیاری از مطالب مهم دیگر، این مفاهیم را به خوبی انتقال دهیم.

وی در ادامه تاکید کرد: البته بسیاری از برنامه های جذاب دیگر نیز در دست اجرا داریم که در زمان و شرایط مناسب اطلاع رسانی خواهد شد که انشاالله با این برنامه ها، گامی موثر در جهت مرتفع کردن نیازهای علمی و عملی ورزشکاران کیک بوکسینگ کشور برداریم.

دکتر عنصری در پایان گفت: از تمامی مسئولان، ورزشکاران و علاقمندان این رشته دعوت می کنم که به جمع اعضای کمیته کیک بوکسینگ دانشگاه پیام نور ملحق شوند و ما را در تحقق اهداف‌مان یاری کنند.

اشتراک گذاری این پست

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

ثبت ديدگاه

3 × چهار =

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط