تلاش ریاست کمیته کیک بوکسینگ و انجمن موی تای دانشگاه پیام نور برای کمک به مردم سیستان و بلوچستان
269b36e876e375e05083f78293992209 XL - تلاش ریاست کمیته کیک بوکسینگ و انجمن موی تای دانشگاه پیام نور برای کمک به مردم سیستان و بلوچستان

حضور جامعه رزمی کشور در همدردی با مردم سیستان و بلوچستان

همیشه هموطنانمان در این منطقه جغرافیایی کشور دارای محرومیت ها و مشکلات بسیار بوده اند، مشکلات بیکاری و عدم اشتغال مردم را دچار یک وضعیت اقتصادی بحرانی نموده است، که شاید توجه هر انسان و بخصوص مسلمانی را برای کمک به همنوع خود یک امر همیشگی و واجب نمایان می کند.

متاسفانه بسیلاب اخیر باعث بروز و ایجاد فشار و مشکلات جدید بسیاری نیز شده است، گرسنگی،عدم تامین معیشت غذایی و حداقل امور غذایی و بهداشتی از یک سو و از دست دادن دام و طیور و مسکن های نصف و نیمه و اندک وسایل زندگی باعث شده تحمل زندگی برای این مردم نجیب و شریف شده است.

و تصور می شود برای کمک به این مردم محروم هیچ انسانی نباید از هیچ کمکی کوتاهی نماید.

در این خصوص نیز دکتر عنصری مدیر و ریاست انجمن کیک بوکسینگ و موی تای دانشگاه پیام نور با همکاری بسیج ورزشکاران و بسیج پیشکسوتان اقدام به برقراری ایستگاه صلواتی در میدان ولیعصر برای جمع آوری کمکهای مردمی به عزیزانمان در سیستان و بلوچستان کرد.

نتیجه بیش از 3 هفته اقدامات اداری و عملیاتی شامل جمع آوری مبلغ حدودی 6 میلیون تومان که به خرید 400 کیسه سیمان منجرب شد و 11 پتو و دو گونی برنج و 16 کنسرو لوبیا و 4 تا پتوی کرسیو هفت کیسه لباس شد.

.که تمامی موارد از طریق نیروی جهادی سپاه پاسداران – لشگر 27 حضرت محمد(ص)، هواپیمایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و ترابری های امدادی برای خدمت رسانی به مرد مسیستانی انتقال یافت.

#با هم مهربان باشیم

اشتراک گذاری این پست

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

ثبت ديدگاه

8 − دو =

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط