بنر شرکت آرتین در پرتال تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور
052250dc50138371fd04f19c188f0143 XL - بنر شرکت آرتین در پرتال تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور

درج بنر شرکت ورزش نشاط آرتین:

همانطور که مطلع هستید و اخبار این شرکت را دنبال می کنید ، مدیریت این شرکت جناب دکتر تورج عنصری به مدت 2 سال است که با دانشگاه پیام نور در حال همکاری است.

وهمزمان 4 سمت را در این دانشگاه عهده دار بود.

ریاست کمیته کیک بوکسینگ ، ریاست انجمن موی تای ،مدیر تیم ملی بوکس و مشاور کارگروه تدوین اساسنامه انجمن های ورزشی در دانشگاه

پیرو این همکاریها ، با توجه به بحران های اقتصادی پیش آمده که به طبع آن با کاهش و ریزش اسپانسرها و حامیان مالی برای تیم های مختلف ورزشی شاهد بودیم و هستیم ، با توجه به اهمیت و ضرورت حضور نمایندگان زحمت کش چند انجمن ورزشی دانشگاه در رویداد های جهانی بازیهای دانشگاه از نگاه ایشان در چندین ماه پیش برآن شد که کلیه تی شرت های تمرین و تی شرت های هتلی این نفرات را با مربیان مربوطه تامین نماید.

که پس از تحویل و رضایت مندی مسئولین مربوطه از جمله مدیرکل محترم تربیت بدنی دانشگاه جناب دکتر نصیرزاده به منظور تشکر و قدردانی از این حمایت انسان دوستانه و تعهد مسئولانه برآن شدند تا با درج بنر شرکت آرتین در پرتال تربیت بدنی این دانشگاه به نوعی این حمایت را مورد تشکر و قدردانی قرار دهند.

ما هم از ایشان کمال تشکر را داریم و آرزومند توفیق روز افزون برای کلیه همکاران تربیت بدنی این دانشگاه را از خداوند منان داریم.

اشتراک گذاری این پست

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

ثبت ديدگاه

1 × سه =

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط