بازگشت اسطوره 54 ساله به رینگ
78 - بازگشت اسطوره 54 ساله به رینگ
78 - بازگشت اسطوره 54 ساله به رینگ

مبارزه تایسون و جونز جونیور توسط کمیسیون ایالتی ورزشکاران کالیفرنیا تحریم شده و به همین خاطر، یک بازی نمایشی به حساب می‌آید که برنده‌ای نخواهد داشت و امتیازی نیز برای آن در نظر گرفته نشده است. حتی اگر این مبارزه با ناک اوت هم به پایان برسد، برنده‌ای برای آن معرفی نخواهد شد. امتیازت غیررسمی این مبارزه توسط کریستی مارتین، وینی پازینا و چاد داوسون، قهرمانان پیشین بوکس و از طریق مشاهده تلویزیونی داده می‌شوند. برنده هر راند در پایان آن راند معرفی خواهد شد.

آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ، وظیفه آزمایش تایسون و جونز جونیور را بر عهده خواهد داشت. تایسون مزرعه ماریجوانا دارد و از این ماده مخدر استفاده می‌کند. اما این آزمایش تنها مخصوص ماریجوانا نیست.

مبارزه در 8 راند 2 دقیقه‌ای با دستکش‌های 12 اونسی  باید انجام پذیرفت و یکی از بزرگترین مجریان مراسم جهان که در کارنامه خود افتتاحیه المپیک 1996 آتلانتا، همکاری با بارراک اوباما و برگزاری کنسرت‌های خوانندگان سرشناس جهان را دارد، مسئول برگزاری این مبارزه تاریخی شد. ایده برگزاری «لیگ اسطوره‌ها» با قصد بازگرداندن قهرمانان و اسطوره‌های پیشین ورزش جهان به میدان مسابقه، متعلق به همین شرکت «جان میشر پروداکشن» است. این شرکت 15 بار برنده جایزه «امی» شده است.

بامداد  یک‌شنبه 9 آذر ماه مایک تایسون، بوکسور معروف و بازنشسته آمریکایی که به تازگی بار دیگر به این حرفه روی آورده است در یک مبارزه به مصاف روی جونز رفت  و در این مبارزه که  8  راند به طول انجامید، با رای مساوی داوران به پایان پذیرفت. 

هر دو بوکسور تاکید کردند که مبارزه دوم نیز برگزار شود که زمان آن بزودی اعلام خواهد شد. 

در این مبارزه روی جونز با دستکش‌هایی با اسم کوبی برایانت بسکتبالیست فقید ظاهر شد. 

مایک آهنین در حالی در شهر لس‌آنجلس در یک مبارزه نمایشی به مصاف ری جونز رفت که نگاه های زیادی به این مبارزه معطوف شده بود. تایسون بعد از 15 سال قدم به رینگ بوکس گذاشت تا در اسیپلز سنتر با ری جونز جونیور مصاف دهد. 

مایک تاسیون اضهار داشت که از خود رضایت دارد و به مسابقات حرفه ای باز خواهد گشت.

اشتراک گذاری این پست

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

ثبت ديدگاه

چهارده − ده =

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط