آموزش تخصصی کیک بوکسینگ

اگر از جونت سیر شدی و می خوای پیش یک مربی سختگیر و پوست در بیار تمرین کنی مطالب زیر رو بخون:

کلاسهای آموزشی مبارزات رینگی (بوکس، کیک بوکسینگ، موی تای و ساندا) استاد با نگاه بسیار جدی برگزار می گردد.

پس از ورود به کلاس و آگاهی از وضعیت سلامتی شما اولین سئوالی که حتما از شما پرسیده خواهد شد، این است که نگاه و هدف شما از پرداختن و شروع به این ورزش چیست؟

پیشنهاد می کنیم اگر دنبال دعوا و درگیری وخیابان بستن هستید، اصلا تماس هم نگیرید، چون قطعا با شما تمرین نخواهد شد.

البته که یکی از مهمترین اهداف هنرهای رزمی بحث دفاع از خود است، اما رشته مبارزه ای کیک بوکسینگ یا بوکس و موی تای و هر رشته پربرخورد دیگر قطعا کمی اهداف جدی تری را برای ادامه نیازمند است که حتما برای استاد اهمیت دارد.

اگر هم کارمندید و پر مشغله و علاقمند یک ورزش خیلی سبک پیشنهاد می کنیم به سراغ دفاع شخصی و کلاسهای ویژه ایشان روید، قطعا راحتی بیشتری آنجا در انتظار شماست. که در بخش دفاع شخصی مفصل توضیح داده شده است.

اما کلاسهای استاد دکتر عنصری که به صورت اموزش مستقیم خود ایشان برگزار می گردد به دو نحو انجام می پذیرد.

کلاسهای خصوصی: که به صورت خیلی حرفه ای و برنامه های تخصصی جدی تری پیگیری خواهد شد و شما قطعا در مدت کوتاه تری طی مراحل و پیشرفت های جدی خود را خواهید دید و این امر پس از گذشت یک ماه بر شما کاملا مشخص خواهد شد و بنده به عنوان یک برنامه نویس این مطلب را دیده و به شما تضمین می کنم کاملا جدیست و نفس گیر.

مطالب مرتبط  آموزش حرفه ای کیک بوکسینگ

البته منظور این نیست شما یک ماه به هدف خود خواهید رسید، خیر عرض بنده این است که شما تغییراتی که در باشگاههای دیگر در مدت 3 یا 4 ماه خواهید داشت در کلاس خصوصی ایشان در مدت یک ماه ملاحظه خواهید کرد.

کلاسهای نیمه خصوصی: این کلاسها برای خانواده ها و دوستان هم تیمی هم پیشنهاد می گردد و به صورت نیمه خصوصی انجام می پذیرد . ( نکته: کلاسها قاطی دختر و پسر که هم غیرشرعی است و هم منع قانونی دارد برگزار نمی شود!)

معمولا تعداد نفراتی که می توان جهت مشاهده و دیدن پیشرفت سریع پیشنهاد داد 4 تا 6 نفر حداکثر می باشد.

و کلاس عمومی :

1) انتهای مینی سیتی و شهرک محلاتی ، میدان بسیج، میدان توحید، شهرک مخابرات، مسجدحضرت ولیعصر(عج)، مجموعه ورزشی و فرهنگی حضرت قائم.

برای اطلاعات بیشتر هم می توانید با یک تماس با شماره 88194530 یا مستقیم مدیریت 09121542438 اطلاعات لازمت بیشتر (مثل پول و مبلغ که حتما هم براتون مهمه!) رو کسب کنی.

ولی خیالت راحت شما اگر از تمام مربیان ممتاز فدراسیون که حداقل 15 سال سابقه اموزش و دارای تحصیلات تخصصی عالی دانشگاهی هستن چند تا قیمت بگیری حتما شما نیز هم عقیده با من می شوید که قیمت های ایشان از یک مربی لیسانسه درجه 3 فدراسیون هم کمتره

منتظر دیدار شما در بین ورزشکاران کلاس استاد عنصری هستیم.

اشتراک گذاری این پست

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

ثبت ديدگاه

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط