پیوند مسئول شرکت آرتین و مسئول رشته کیک بوکسینگ و موی تای دانشگاه پیام نور با مسئولین هیئات ورزشهای رزمی

امضای تفاهم نامه همکاری:

عصر امروز دوشنبه مورخ 1397/8/14 طی جلسه ای واقع در هیات ورزشهای رزمی استان تهران و بین مدیرعامل شرکت آرتین و مسئول رشته کیک بوکسینگ و موی تای دانشگاه پیام نور کشور و جنب سرهنگ علی سراج ریاست هیات ورزشهای رزمی و جناب استاد پرویز خدائی نیا دبیر هیات ورزشهای رزمی و پیشکسوت ورزشهای رزمی تفاهم نامه جهت شروع همکاری های علمی و فرهنگی و ورزشی با این مرکز منعقد گردید.

در این تفاهم نامه موارد مختلفی مورد نقد و بررسی قرار گرفت . مانند همکاری جهت برگزاری دوره های علمی و تحصصی ورزشی به خصوص مورد نیاز خانواده کیک بوکسینگ و موی تای یا رزمی کشور که برای برگزاری این دوره ها از متخصصین علمی رشته تربیت بدنی و علوم پزشکی و اساتید دانشگاه برای تدریس دوره ها دعوت به همکاری شود که با این رویکرد بتوانیم در روند بهبود کیفیت روند آموزشی تاثیر شایانی ایفا نمائیم.

همچنین برای بررسی مشکلات ورزشی رزمی کاران استان تهران جلساتی به ضرورت و یا به صورت ماهانه برگزار نمائیم.

همچنین پیشنهاد گردید کارت عضویتی مشترک صادر شود تا اعضای دارای این کارت عضویت بتوانند از خدمات تخفیفی دور ها و کارگاه ها برخوردار گردند که با موافقت مسئول محترم هیات مواجه شد.

از دیگر توافقات به عمل آمده می توان به یکسان سازی احکام قهرمانی هیات ، مدالهای مسابقات هیات و همچنین مکانیزه نمودن و سیستماتیک کردن اطلاعات مراجعین هیات اشاره نمود که انشالله قدم به قدم انجام خواهد پذیرفت.

نتیجه مهم و قابل توجه این تقاهم نامه و عقد قرار داد می تواند به ایجاد اتحاد و پیوند بین ورزشکاران و دانشگاه و دانش افزایی و ارتقاء سطح علمی و بروز رسانی سطح علمی اساتید و ورزشکاران جامعه عزیزمان به خصوص رزمی کاران گرامی مان شاهد باشیم.

مطالب مرتبط  برگزاری اولین همایش تجلیل ازپیشکسوتان کیک بوکسینگ بهمن 96

اشتراک گذاری این پست

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

ثبت ديدگاه

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار ما با خبر شوید.

مطالب مرتبط